Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Зроблено чимало. Зробити треба ще більше

Такої позиції дотримуються селищний та сільські голови Новгородківщини, підсумовуючи свою роботу за рік. Напередодні Дня місцевого самоврядування ми звернулися до кожного з них з питанням: — Які ключові проекти вдалося реалізувати або розпочати у 2016 році на території вашої громади?  І от що вони відповіли:

Олександр Сириця, Новгородківський селищний голова: — У 2015-2016 роках на території Новгородківської громади було розпочато проект „Побудуємо майбутнє разом”. До проекту включено капітальний ремонт дитячого садочка „Світлячок” та гуртожитку для тимчасово переміщених осіб в смт Новгородка. На сьогодні капітальний ремонт садочка завершено і введено його в дію. Реконструкція гуртожитку продовжується.

В селі Велика Чечеліївка повністю оновлено вуличне освітлення та цілодобове постачання питної води для громади села.

Зоя Шепеленко, Петрокорбівський сільський голова: — Пріоритетним питанням роботи сільської ради є безперебійне функціонування закладів соціальної сфери. У 2016 році впроваджено проект  ПРООН  „Енергозберігаючі технології в Петрокорбівському НВК, розпочато встановлення дитячих майданчиків за кошти місцевого  бюджету і вже встановлено їх у селах Білопіль і Дубівка. Продовжуються ремонти водопровідної мережі (замінено 1100 м труби та нові насоси на двох вулицях) та дорожнього покриття.

Володимир Орел, Новомиколаївський сільський голова: —  За 2016 рік на території сільської ради завершено ремонт сільського будинку культури, проведено реконструкцію водозабірної свердловини в селі  Новомиколаївка та ремонт насипної дороги по вулиці Садова в селі Спільне. І на перспективу — розпочато розробку Генерального плану села Новомиколаївка.

Наталія Лаліменко, Куцівський сільський голова: — Основними ключовими завданнями поточного року було: проведення поточного і капітального ремонтів дороги від села Куцівка до села Білозерного; перекрито дах на Білозернівському будинку культури та заміна підлоги у Просторівському сільському клубі. Також у 2016 році завершено участь у проекті ПРООН „Місцевий розвиток, спрямований на громаду” — ІІІ фаза, завдяки якому в Білозернівському НВК замінено на енергозберігаючі 30 вікон та двоє дверей.

Сергій Ляхівець, Спасівський сільський голова: — Основна увага сільської ради у 2016  році була сконцентрована на ямковий і поточний ремонти доріг населеного пункту. З місцевого бюджету цього року на ці роботи виділено 356 тисяч гривень.

Віта Липкан, Інгуло-Кам’янський сільський голова: —  Протягом 2016 року сільською радою направлено майже 72 тисячі гривень на заміну енергозберігаючих вікон, дверей та поточний ремонт Інгуло-Кам’янського НВК: замінено вікна на енергозберігаючі у сільському будинку культури; проведено ямковий ремонт твердого покриття по вулиці Шевченка.

Олександр Ярижко, Тарасівський сільський голова: — У цьому році за рахунок коштів місцевих товаровиробників виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію покрівлі Тарасівського НВК, а за рахунок державного бюджету на сьогоднішній день проводиться її реконструкція. Проведено ремонт та відновлено роботу Козирівського фельдшерського пункту. Працюємо і на перспективу: виготовляємо проектно-кошторисну документацію на реконструкцію сільського будинку культури.

Тетяна Ковалішина, секретар Вершино-Кам’янської сільської ради: — У 2016 році сільською радою закінчено реконструкцію вуличного освітлення; розпочато ремонт сільського будинку культури; виділено кошти майже 113 тисяч гривень на заміну частини вікон на енергозберігаючі та поточний ремонт Вершино-Кам’янського НВК.

Марія Єфімова, секретар Новоандріївської сільської ради: — За рахунок місцевого бюджету у 2016 році відремонтовано дороги на суму майже 190 тисяч гривень та проведено ремонт фасаду сільського будинку культури в Новоандріївці.

Любов Кулик, Верблюзький сільський голова: — В рамках проекту ПРООН „Місцевий розвиток, спрямований на громаду” у 2016 році проведено капітальний ремонт лікарської амбулаторії; виділено кошти сільською радою на заміну 25 вікон та на співфінансування капітального ремонту Верблюзького НВК; на базі колишнього НВК І-ІІ ступенів відкрито дитячий садочок „Волошка”; продовжується ремонт доріг та вуличного освітлення; замінено покрівлю приміщення бібліотеки і на перспективу — виготовляємо проектно-кошторисну документацію на будівництво глядацької зали на 120 чоловік.

Василь Гурій, Митрофанівський сільський голова: — Основним ключовим завданням у 2016 році було проведення капітального ремонту дороги Митрофанівка — Медерово та ремонту доріг по вулицях Шевченка, Центральна, Північна, Миру  у селі. Тут частково укладено асфальт, завезено відсів та жорству.

Під час опитування селищний та сільські голови зазначали й про фінансові підтримки закладів соціальної сфери як місцевого, так і районного значення, про допомогу і підтримку учасників АТО та їхніх сімей, малозабезпечених та багатодітних родин, ветеранських організацій. Дякували за постійну допомогу депутатам районної, селищної і сільських рад, місцевим товаровиробникам та жителям громад.  Бо тільки спільна праця дала такі результати.

« повернутися до списку новин