Новгородківська районна рада

Шановні жителі району!

Переглядів: 193

Кожна держава світу має свою власну державну символіку, яка засвідчує суверенність країни, визнання її незалежного статусу.

Має такі символи і наша молода держава. Державний Прапор України, нарівні з Гербом та Гімном України, позиціонує нас українців і Україну як невід’ємну частину світового співтовариства.

Незважаючи на офіційний молодий вік нашого прапору історія його виникнення сягає давніх глибин і охоплює період Середньовіччя, Грюнвальдської битви, війська Запорізького.

 І  від того, як він використовувався – як ратне знамено Львівської землі чи козацька хоругва, прапор Руського воєводства чи державний прапор  не такого далекого за історичними мірками періоду Гетьманату, в яких би варіантах відтінків синього, блакитного, жовтого чи золотавого кольорів  не сяяв, він завжди свідчив про належність тих, хто його використовував, до українського етносу   з його мовою, культурою, звичаями та багатовіковою історією.

І логічно, що саме синьо-жовтий прапор став прапором нашої вільної незалежної України, поєднавши минуле і сьогодення,  прапором, який,  я твердо переконаний,  буде слугувати багатьом поколінням українців як символ державності та спадкоємності вікових традицій.

 Щиро вітаю всіх присутніх з Днем  Державного Прапора України!

Бажаю всім нам з гордістю рівнятися на нього, згуртованості і взаєморозуміння, тільки вони  дадуть нам  змогу гідно відповідати на  виклики сьогодення, як це роблять наші воїни-захисники під синьо - жовтим прапором на сході України.

Цінуймо і оберігаймо його заради збереження нашої самоідентичності та нашої неньки -України.

Голова районної ради                                                   Олександр Горбенко« повернутися до списку новин