Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Любі діти! Шановні дорослі!

Переглядів: 142

Щороку, Святий Миколай,  що є символом Нового року приходить з неба на землю, щоб огорнути любов'ю кожне дитяче серце, покласти під кожну подушку або безпосередньо в маленькі рученята довгоочікувані подарунки.

Цей день є  одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедровує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. З його приходом   кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому.

Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.

Щиро вітаю вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, розумними і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! 

Зичу всім жителям району достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить вас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

З повагою

Голова районної ради              Олександр Горбенко

« повернутися до списку новин