Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Привітання

Переглядів: 852

Шановні учні, педагоги та батьки!

Щиро вітаю вас усіх зі святом Першого дзвоника та Днем Знань!

Хтось із вас вперше переступить поріг класу, а хтось у цьому навчальному році стане випускником і залишить рідну школу. І перших і других будуть супроводжувати приємні клопоти турботливих батьків.

Дорогі учні, ви вступаєте у прекрасний світ творчого пошуку, пізнання таємничого світу науки. Хай ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до нашої країни, а невичерпний потенціал та енергія скеровуються  для побудови вашого майбутнього та майбутнього України.

Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу. Це – незабутня  подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Сьогодні ви вперше сядете за шкільні парти навчальних закладів. Свято першого дзвоника – урочиста подія, яка вам та вашим батькам запам`ятається на все життя. Ви увійдете до єдиної шкільної родини. Нехай збуваються всі ваші мрії та сподівання ваших батьків, які хочуть бачити своїх дітей розумними, освіченими, вихованими та високоморальними!

Шановні педагоги, прийміть слова вдячності за  вашу самовіддану працю, розуміння, мудрість і турботу, за те, що впродовж  щоденної клопіткої праці виховуєте  багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся з ними  своїми знаннями, любов’ю та теплом.

Бажаю вам  міцного здоров’я, щастя, натхненної праці та творчих успіхів!

З повагою

Голова районної ради  Олександр Горбенко

« повернутися до списку новин