Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Шановні жителі Новгородківщини!

Переглядів: 72

20 лютого українське суспільство вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за право України йти демократичним шляхом розвитку, творити власне майбутнє і власну історію, за право українців будувати суспільство нової якості.

Майдан сколихнув душі мільйонів людей. Ставши пліч-о-пліч, українці продемонстрували країнам світу, що саме народ, а не політики чи чиновники є реальною рушійною силою змін у суспільстві. Але за ці зміни своє життя віддали більше сотні патріотів, яких назвали Небесною Сотнею. Ціною високої жертовності вони ще раз підтвердили, що український дух є незламним, а народ - нескореним.

Україна заплатила високу ціну за звільнення від диктатури, за обраний суспільством шлях – стати частиною європейського співтовариства. І з цього шляху ми вже не звернемо!

Закликаю всіх нас бути згуртованими, сильними, мудрими у цей непростий для нашої держави час, бути єдиними у прагненні зберегти пам’ять про героїзм Небесної Сотні та всіх захисників України.

Герої не вмирають! Вони назавжди лишаються в наших серцях!

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!

З повагою

Голова районної ради                                                    Олександр Горбенко

« повернутися до списку новин