Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Привітання

Переглядів: 152

Шановні жителі Новгородківщини!

Дорогі ветерани, учасники бойових дій!

Цьогоріч, 8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 75-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

Ці святкові  дні в душі кожного з нас завжди викликають  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою величезною ціною завойовано нашу перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих,  згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни, демонструючи зразки військової доблесті, звитяги мужності, силу духу, свою  самопожертву.

Висловлюємо слова безмежної вдячності усім, хто своєю тяжкою працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, приклад  патріотизму для нащадків, а День пам’яті та примирення слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації.

Нехай болючі уроки історії і на далі  додають нам мудрості й сили духу, а Перемога лишається символом національної гордості, військової слави,  навіки вписаним у героїчний літопис нашої країни.

Бажаю всім міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою.

З повагою

Голова районної ради   Олександр Горбенко

« повернутися до списку новин