Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Змагання представників місцевого самоврядування

Переглядів: 549

       19 травня 2018 року на спортивному майданчику Новгородківського ПТУ №36 відбулися обласні змагання серед голів об’єднаних територіальних  громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост, депутатів сільських, селищних і районних рад, в яких взяли участь команди Новгородківського та Компаніївського районів, Компаніївської, Первозванівської та Соколівської об’єднаних територіальних громад.

       До учасників змагань з вітальним словом звернулися голова районної ради Олександр Горбенко та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк. 

       Команди змагались з волейболу, настільного тенісу, шахів, шашків, гирьового спорту та дартсу. Достойно виступили в складі збірної команди Новгородківського району депутати районної ради, які посіли ІІ місця в своїх видах спорту: Ірина Горбатко - в шашках, а  Сергій Краснюк і Олексій Коваль - у складі команди з волейболу. ІІ місце в змаганнях з дартсу зайняла Вершино-Кам’янський сільський голова Лариса Дяків.

        Учасників розважали і радували своїми виступами аматори художньої самодіяльності району, вихованці Новгородківської дитячої школи мистецтв, учнівська молодь ПТУ №36 та щедро частували кулінарними шедеврами господині Новгородківської селищної, Верблюзької, Куцівської, Інгуло-Кам’янської, Вершино-Кам’янської, Тарасівської сільських громад на чолі з їх головами.

« повернутися до списку новин