Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Привітання

Переглядів: 286

Шановні державні службовці Новгородківщини!

Від імені депутатського корпусу Новгородківської районної ради сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем державної служби!

Працювати в державних органах влади, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям і справжньої відданості своїй справі.

Запорукою успішного виконання вами поставлених завдань є ваш високий професіоналізм, старанність, завзяття та величезний практичний досвід,  в тому числі, тісної співпраці з органами місцевого самоврядування району.

Висловлюю найщиріші слова подяки усім, хто присвятив себе державній службі, хто з  повною віддачею працює на благо району та його громади, ветеранам, які більшу частину свого життя віддали державній службі, а зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло  і затишок допомагають у вашій нелегкій, відповідальній і такій потрібній для Новгородківської громади роботі.

З повагою

Голова районної ради       Олександр Горбенко

« повернутися до списку новин