Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Привітання

Переглядів: 117

Дорогі ветерани!

Шановні жителі Новгородківщини!

Сьогодні ми відзначаємо 75-у річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у визволення України, в перемогу у Другій світовій війні. Знову повертаємося своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної осені 1944 року.

Тож згадаємо  тих, хто загинув. Вклонімося тим, хто живий і з кого нині, беруть  приклад наші мужні хлопці, воїни з хоробрими серцями в зоні ООС. Сьогодні вони демонструють таку ж доблесть, як їхні діди й прадіди в роки тієї нещадної війни.

Наша пам’ять, наші серця крізь роки повинні зберегти глибоку вдячність тим, хто  проявив мужність і відвагу, героїзм та нескореність духу.

Сьогоднішнє свято – ще одна нагода не лише віддати  шану загиблим і живим учасникам війни. Це привід задуматися над уроками минулого. Кров’ю і слізьми, мільйонами полеглих співвітчизників здобутий той безцінний дар, який ми не маємо права змарнувати. Війни, конфлікти знищують суспільства, руйнуючи долі мільйонів людей. І лише сильні духом, морально міцні народи проходять це гартування, складають іспит на свою духовну силу та життєздатність. Український народ саме такий – сильний і духом, і волею. Тому будьмо впевнені – ми з честю витримаємо всі випробування,  збережемо рідну країну, втримаємо її незалежність.

Слава Україні!

« повернутися до списку новин