Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Вісімнадцята сесія районної ради

Переглядів: 166

      20 грудня 2017 року відбулася вісімнадцята сесія Новгородківської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Олександр Горбенко. З 23 депутатів на сесію прибуло 16 депутатів, було розглянуто 2 питання порядку денного, рішення з яких прийнято одноголосно.

        Депутати затвердили програму підтримки місцевих органів виконавчої влади Новгородківського району  на 2017-2018 роки, з метою якої присутніх ознайомила заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок. Заходи програми сприятимуть діяльності районної державної адміністрації, її структурних підрозділів для забезпечення виконання делегованих повноважень і надання якісних послуг громадянам району.

         Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько. Рішенням передбачається розподілити субвенцію на соціально-економічний  розвиток  окремих територій з державного бюджету в сумі 600,00 тис. грн. та забезпечити трьохвідсоткове співфінансування з районного бюджету в сумі 18,00 тис. грн., на здійснення заходів, зокрема:

- придбання спортивно-ігрового майданчика для Білозернівського навчального закладу,

- придбання обладнання та устаткування для спортивних залів 12 закладів освіти району,

- придбання медичного обладнання та устаткування для Новгородківської ЦРЛ,

- придбання музичних інструментів та обладнання для Районного будинку культури,

- придбання комп’ютерної техніки та обладнання для закладів освіти та структурних підрозділів райдержадміністрації.

         Цього ж дня відбулося  спільне засідання постійних комісій районної ради. Депутати попередньо погодили порядок денний дев’ятнадцятої сесії районної ради, який включає 28 питань, заслухали інформацію та обговорили проекти рішень. Основні з них – це програми, які щорічно затверджуються з метою поліпшення ситуації у сфері соціального захисту населення району та проект бюджету на 2018 рік. Дев’ятнадцята сесія районної ради відбудеться 22 грудня 2017 року.

« повернутися до списку новин