Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Засідання постійних комісій

Переглядів: 329

        22 червня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому депутати попередньо погодили порядок денний та проекти рішень з питань двадцять другої сесії районної ради. Всього заплановано до розгляду 16 питань.

        Звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень запропоновано заслухати безпосередньо на сесії районної ради.

         Депутати заслухали та обговорили інформацію про стан виконання програми економічного і соціального розвитку Новгородківського району за 2017 рік, про стан виконання програми по реалізації в районі ??Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини?? та про організацію харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах району, погодили проекти програми забезпечення містобудівною документацією території району та населених пунктів, програми енергоефективності Новгородківського району та районної програми «Цукровий діабет», а також внесення змін до районної  програми  протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

        Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та про внесення  змін  до районного бюджету на 2018 рік щодо збільшення видатків районного бюджету за рахунок залучення частини вільного залишку, що склався станом на 01 січня 2018 року та їх розподілу інформувала заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Трикула. Депутати висловили свої пропозиції та зауваження стосовно даної інформації, зокрема, щодо передбачення коштів на виконання протипожежних заходів по Петрокорбівській філії Верблюзького НВК.

          За попереднім погодженням на сесії буде внесено зміни до персонального складу постійних комісій та до Порядку управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району в частині призначення керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності, затверджено технічні документації про нормативну грошову оцінку чотирьох земельних ділянок на території Спасівської сільської  ради, що відводяться для продажу права оренди на аукціоні.

« повернутися до списку новин