Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Привітання

Переглядів: 583

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим і радісним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніший період в житті кожної людини. Це  пора сподівань і здійснення мрій, відкриття нового, незвіданого, пізнання навколишнього світу. Для нас, дорослих,  немає більшого щастя, аніж посмішка дитини, її радісне та щасливе дитинство  і тому піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та органів влади.

Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо дати нашим дітям все  для їх самореалізації, уберегти від гіркоти розчарувань і зневіри, виховати розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, упевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце ми виховуємо і своє майбутнє, свою зміну, яка  неодмінно стане нашою гордістю, гордістю всієї держави.

Щастя вам, чистого і мирного неба, дорогі діти, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, успіху на життєвих дорогах, а вам батьки - міцного здоров’я , батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні. 

З повагою

Голова районної ради  Олександр Горбенко

« повернутися до списку новин