Новгородківська районна рада

Сесія районної ради

Переглядів: 390

20 грудня  в сесійній залі  районної ради  відбулася чергова 26 сесія Новгородківської районної ради. На початку пленарного засідання голова ради Олександр Горбенко вручив депутату районної ради, голові бюджетної комісії Олексію Нестройному Почесну грамоту обласної ради, якою він нагороджений з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.

 До порядку денного  сесії, з урахуванням  внесених депутатами ради доповнень, було включено 15 питань. Депутати підтримали, розроблені районною державною адміністрацією та погоджені на засіданні постійних комісій, проекти рішень щодо затвердження ряду цільових програм соціального спрямування, зокрема районної програми соціальної підтримки учасників АТО, операції Об’єднаних сил, членів їх сімей,  сімей загиблих учасників АТО, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України  та вшанування пам’яті загиблих на 2019 рік, районної програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2019 рік, районної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Новгородківського району на 2019 рік.

 Одностайну підтримку депутатського корпусу отримали проекти  програми економічного і соціального розвитку Новгородківського району та районного бюджету на 2019 рік, проект змін до бюджету поточного року, розроблені комунальними підприємствами цільова програма «Доступна медицина» та програма по забезпеченню діяльності Комунального підприємства Новгородківської районної ради. Депутати затвердили план роботи ради та програму загальнорайонних заходів на наступний рік, визначили умови оплати праці керівництва ради та внесли зміни до Регламенту ради в частині розширення гласності і відкритості своєї роботи, врегулювання питань, пов’язаних з акредитацією журналістів та технічних працівників засобів масової інформації, розміщення інформації  про виконання районного  бюджету.

Підтримку отримав і депутатський запит групи депутатів районної ради про направлення, після відповідного доопрацювання, звернення до Президента України щодо скасування Постанови Кабінету Міністрів України  про підвищення ціни на газ для населення.« повернутися до списку новин