Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

День Європи в Україні

Переглядів: 285

       Це свято встановлено Указом Президента України у 2003 році і відзначається у третю суботу травня. Враховуючи стратегічний курс на європейську інтеграцію, Україна — єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи, як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

      З цієї нагоди 11 травня 2017 року о 12.00 в селищі Новгородка проведено урочистий мітинг. В заході взяли участь голова районної ради Олександр Горбенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Краснюк, селищний голова Олександр Сириця, завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Лілія Бойко, помічник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова, представники установ та організацій, учнівська та студентська молодь, громадськість селища.

        Продовженням мітингу була церемонія урочистого підняття Державного прапора України та прапора Європи. Право для проведення офіційного підняття прапорів було надано учням Новгородківського НВК Щукіній Надії, переможниці III етапу обласної олімпіади з математики та української мови та Коршенку Віталію, лауреату конкурсу юних істориків, члену шкільного Євроклубу "Тріумф".

        Після урочистої частини всі присутні мали змогу переглянути тематичну виставку "Європа – колиска сучасної цивілізації", яка діє у центральній районній бібліотеці та отримати друковану продукцію: пам’ятку "Цікаві факти про Європу", книжкові закладки "Незнайома Європа: цікаві факти про міста", "Чому святкується день Європи?", прапорці "Україна – це Європа", підготовлену працівниками районної бібліотеки для дітей. 

      Державний прапор України та прапор Європи в ці дні стали візитівкою і приміщення районної ради.

« повернутися до списку новин