Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Бажали всіх благ ветерану-ювіляру

Переглядів: 285

Щирий та життєрадісний, з хорошим почуттям гумору, жвавий, з добрими молодими очима ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій, колишній спортсмен-футболіст, житель селища Новгородка Кузьма Миколайович Троян зустрічає сьогодні гостей, які приходять до його оселі, щоб привітати з поважним ювілеєм – 90-річчям. Життєвий шлях Кузьми Миколайовича довжиною в 90 років був не з легких, не вистелений квітами. 
Не оминули увагою поважного односельця представники районної та селищної влади. До ювіляра завітали голова районної ради Олександр Горбенко, голова райдержадміністрації Андрій Кочерга та заступник селищного голови Анатолій Новік. Вітаючи ветерана, вони зазначили, що для них честь вітати таку людину – героя, який відстоював рідну землю від фашистської навали. Висловили подяку за героїзм, самовідданість та патріотизм, бо Кузьма Миколайович, дійсно, є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню. Побажали здоров'я, наснаги, а ще багато світлих днів і щасливих років. 
Ювіляру подякували за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю і керівництво районної організації ветеранів України – голова Іван Орел, його заступник Василь Гринько та секретар Наталія Дзюба. Вони побажали імениннику міцного здоров’я, підтримки та допомоги від рідних і близьких.
Привітали ветерана війни, праці та спорту і побажали здоров'я, сили та довголіття й викладачі та учні професійно-технічного училища №36 і директор дитячо-юнацької спортивної школи Євгеній Захожий. 
Гості дарували ювіляру пам’ятні подарунки та квіти. В свою чергу ветеран запросив гостей до святкового столу. Веселими та запальними піснями вітали іменинника Ольга Застеба, Іван Орел, Василь Гринько та Тетяна Томак. Ювіляр не тільки слухав гарні пісні, а ще їх підспівував і пританцьовував. Кузьма Миколайович охоче розповідав про свій життєвий шлях, поділився спогадами про прожиті роки, які були щедрими і на щасливі, й тривожні миті. Дякуючи за увагу та вітання, розчулений увагою присутніх ювіляр побажав гостям усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї, а також мирного неба. 

« повернутися до списку новин