Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Шоста сесія районної ради

Переглядів: 151

          30 червня 2016 року відбулася шоста сесія Новгородківської районної ради сьомого скликання. На сесію прибуло 20 депутатів, було розглянуто 14 питань порядку денного.

          Депутати одноголосно затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року, який представила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько: доходи районного бюджету склали всього 22859799,67 грн., в тому числі по загальному фонду - 22446735,27 грн., по спеціальному фонду - 413064,40 грн., видатки - всього 24301788,65 грн., в тому числі загальний фонд - 23972031,20 грн., спеціальний фонд - 329757,45 грн.

          Найбільше уваги на сесії було приділено районним програмам. Депутати заслухали та взяли до відома інформації про стан виконання програми зайнятості населення Новгородківського району до 2017 року, про стан виконання районної  цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на 2014 – 2017 роки та про стан виконання заходів районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2010-2016 роки, затвердили районну програму протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016-2018 роки, районну програму забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2018 року та районну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016 -2020 роки, внесли зміни до діючих районної програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік та районної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення  Новгородківського  району  на  2016  рік.

            З інформацією про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Новгородківського відділення поліції на території району виступив начальник Новгородківського відділення поліції Долинського відділу поліції головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Кучер Володимир Миколайович. В обговоренні даного питання виступив депутат районної ради Тарасов Олександр Дмитрович, який висловив суттєві зауваження щодо роботи  Новгородківського відділення поліції та безпосередньо його керівника.

       В зв’язку із закінченням терміну контракту на сесію було винесене питання про призначення головного лікаря Новгородківського районного центру первинної  медико-санітарної допомоги. Депутати призначили на цю посаду Жук Наталію Олександрівну, яка очолювала даний заклад з часу його створення, та доручили голові Новгородківської районної державної адміністрації укласти контракт з головним лікарем Новгородківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Новгородківської районної ради терміном на 5 років.

        Відповідно до клопотанням територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області, з метою забезпечення згідно з Конституцією України безпосередньої участі народу у здійснені правосуддя та за згодою громадян бути присяжними депутати затвердили список присяжних для Новгородківського районного суду в кількості 11 осіб: Бойко Олег Вікторович, Бондар Надія Миколаївна, Горбатко Ірина Володимирівна, Калиба Микола Миколайович, Квітка Наталія Іванівна, Кудін Олег Петрович, Кушнір Наталія Володимирівна, Никоненко Валентина Олександрівна, Шпаковська Олена Володимирівна, Чернявська Тамара Михайлівна, Чигрин Сергій Анатолійович.

         Головний лікар Новгородківського РЦПМСД Жук Н. О. ініціювала, а депутати дали згоду на безоплатну передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградськоі області легкового автомобіля марки ВАЗ 21-07 (модель 21070020, 2008 року випуску, реєстраційний номер ВА 9960 АК, пробіг 275000 км, балансова вартість - 28625,00 грн., залишкова вартість станом на 01.01.2016 року – 0,00 грн.), що знаходиться на балансі Шостаківської загальноосвітньої школи-інтернату  І-ІІІ ступенів, у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища Новгородківського району на баланс Новгородківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Новгородківської районної ради.

« повернутися до списку новин