Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Засідання постійних комісій

Переглядів: 273

    

       18 та 24 травня 2017 року відбулися засідання постійних комісій районної ради, на яких депутати попередньо погодили порядок денний чотирнадцятої сесії районної ради, заслухали інформацію та обговорили проекти рішень з питань порядку денного.

        Проект комплексної програми підготовки юнаків до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на 2017-2019 роки в Новгородківському районі представив присутнім заступник військового комісара Новгородківського районного комісаріату Олександр Задорожний.

         Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько. Доходи районного бюджету за І квартал 2017 року склали 42261184,11 грн., видатки - 44039586,01 грн. Проектом рішення про внесення змін передбачається збільшити видатки районного бюджету на 492200,00 грн. за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01 січня 2017 року.

          Повторно вноситься на розгляд сесії питання про створення опорних закладів у Новгородківському районі, проект якого було відхилено на попередній сесії. Даним проектом (у порівнянні з відхиленим) передбачається залишити окремим підрозділом (філією) без статусу юридичної особи в складі комунального закладу «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» Спасівську філію та залишити І-ІІІ ступені Білозернівської, Вершино-Кам'янської, Митрофанівської, Тарасівської, Новоандріївської, Петрокорбівської філій, знизити до ІІ ступеня  - Великочечеліївської та Інгуло-Кам'янської філій та до І ступеня -  Спасівської філії.

          Депутати попередньо погодили продовження терміну перебування на посаді директора Інгуло-Кам'янського НВК, надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання необоротних матеріальних активів, присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради, внесення змін до назви комунальної установи ДЮСШ ”Колос” та внесли пропозиції щодо коригування звернення депутатів Новгородківської районної ради про недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

« повернутися до списку новин