Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Засідання постійних комісій

Переглядів: 461

23 березня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому депутати попередньо погодили порядок денний та проекти рішень з питань двадцятої сесії районної ради.

Звіт голови районної ради та інформацію Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури запропоновано заслухати безпосередньо на сесії районної ради.

Депутати заслухали інформацію та обговорили проекти рішень про стан виконання районної програми цивільного захисту Новгородківського району на 2016-2020 роки та внесення змін до даної програми, про програму розвитку агропромислового комплексу Новгородківського району на 2018 – 2023 роки та районну програму виведення топкових загальноосвітніх навчальних закладів району з прибудов на 2018-2025  роки.

Про виконання районного бюджету за 2017 рік інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько.

Про внесення  змін  до районного бюджету на 2018 рік щодо збільшення видатків районного бюджету за рахунок залучення частини вільного залишку, що склався станом на 01 січня 2018 року та їх розподілу інформував присутніх голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга. Депутати висловили свої пропозиції та зауваження стосовно даної інформації.

За попереднім погодженням на сесії буде встановлено межі села Новоандріївка площею 470,3814 га та затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 13,9295 га для ПАТ «Кіровоградграніт».

Решта 13 питань порядку денного стосуються комунальної власності та  4 питання – діяльності районної ради, проекти рішень з даних питань погоджено без зауважень.

 Всього заплановано до розгляду 26 питань.

« повернутися до списку новин