Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!

Переглядів: 246

26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію людської цивілізації як одна з найбільших техногенних катастроф.

Саме цього дня, 34 роки назад у наше з вами життя увійшло слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди – «Чорнобиль»…

Аварія на Чорнобильській АЕС назавжди змінила життя мільйонів людей. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь,  і усвідомлює свою незахищеність перед подібними катастрофами планетарного масштабу.

Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили сотні тисяч людей,  всі хто відчував відповідальність за долю рідної землі, яку спіткало велике горе, за долю всієї планети.

Ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя та здоров’я, без вагань і роздумів, усвідомлюючи всю складність ситуації, ступили назустріч смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей.

Сьогодні ми низько вклоняємося жертовності тих, хто прийняв на себе перший удар ядерної стихії та пішов у безсмертя, залишивши біль і смуток у наших серцях.

 Вічна їм пам'ять…

Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної техногенної катастрофи.

Щиро зичу всім  вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.  Хай завжди поруч з вами буде людська вдячність, повага та турбота за вашу відданість та мужність!

 

З повагою

Голова районної ради   Олександр Горбенко

« повернутися до списку новин