Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Привітання

Переглядів: 148

З Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів  свято Покрови духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі. 
Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богоматір боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.
Сьогодні День захисника України, цей день є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю  від російської навали на сході України, не дає ворогу втілити свої плани та роз’єднати український народ.  Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії  України бере  приклад із своїх славетних пращурів. Адже любов до рідної землі та  батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася нам у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.
Шановні захисники України! Дякую вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною!

 Бажаю вам і  вашим родинам  міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська!

З повагою

Голова районної ради                            Олександр Горбенко   

« повернутися до списку новин