Новгородківська районна рада

Передноворічний турнір з футболу

Переглядів: 128

У середу, 25 грудня 2019 року, в спортивному залі ПТУ №36 відбувся, останній в цьому році, передноворічний турнір з футболу – підсумковий захід, який був ініційований та проведений директором  комунальної організації Новгородківської районної ради дитячо-юнацька спортивна школа “Колос”, тренером з футболу Євгеном Захожим.

Офіційна частина заходу розпочалася з підведення підсумків, вручення нагород та озвучення найближчих планів щодо участі вихованців школи в обласних та районних змаганнях з футболу. 

Учасником заходу був голова районної ради Олександр Горбенко, який привітав усіх присутніх із завершенням поточного року, наступаючими новорічними та різдвяними святами, подякував Євгену Захожому за його внесок у розвиток футболу в районі та фізичне виховання молоді, батькам – за підтримку та активну участь в житті школи, побажав вихованцям вдалого спортивного року, нових перемог та вручив від Новгородківської районної ради набір футзальних м’ячів. У свою чергу Олександр Вікторович також отримав  подарунок - чашку та ручку з логотипом Новгородківського  футбольного клубу “Ювента”.

В рамках заходу був проведений передноворічний турнір з футзалу між батьками та дітьми. Право здійснити перший удар по м’ячу  було надано голові районної ради.« повернутися до списку новин