Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

День Європи в Україні

Переглядів: 706

16 травня європейське співтовариство відзначає своє спільне свято - День Європи.

Україна є  невід’ємною  частиною європейської спільноти, а її більш  як тисячолітня історія та  події Революції Гідності  чітко засвідчують прагнення українців жити у заможній, демократичній, правовій європейській державі.

Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. І цей вибір є вільним і усвідомленим! Так само, як і Європа, ми хочемо жити в мирі  і добросусідстві, віримо, що економічна інтеграція – найдієвіший засіб стримування війни.

Тож об'єднуймося не тільки за географічною ознакою, а  й  і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ  є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Дорогі земляки!

Щиро вітаю всіх вас з Днем Європи! Нехай це свято в черговий раз нагадає нам, що Європа починається  не за кордоном України – вона починається із кожного з нас.

Впевнений, що тільки завдячуючи нашим спільним зусиллям, незважаючи на всі перепони і труднощі,  Україна стане повноправним членом  європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для свого культурного та економічного розвитку.

З повагою

Голова районної ради  Олександр Горбенко

« повернутися до списку новин