Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Донецький національний медичний університет запрошує на навчання в Кіровограді!

Переглядів: 232

Донецький національний медичний університет ім. М.Горького відкриває Кіровоградський факультет і має намір набрати 500 студентів на навчання у 2016 році.

Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА звертається до місцевих управлінь освіти з проханням розповсюдити інформацію щодо вступу до навчального закладу. Для тих, хто мріє про професію лікаря, Донецький медичний національний університет ім. М.Горького Міністерства охорони здоров’я України відкриває в місті Кіровограді медичний факультет №2 та розпочинає набір студентів на навчання на перший курс медичного факультету за спеціальностями медицина та стоматологія.

Донецький медичний національний університет має 4-й рівень акредитації. На навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста на факультет №2 в м.Кіровограді приймаються особи з повною загальною середньою освітою (випускники шкіл, які склали повне незалежне оцінювання (ЗНО) у 2016 році: біологія (профільний предмет, ваговий коефіцієнт 0.45), українська мова та література (ваговий коефіцієнт 0,2), третій предмет за вибором абітурієнта: хімія, фізика, математика або історія України (ваговий коефіцієнт 0,2). Окрім того, до конкурсного балу додається 0,1 від середнього балу атестата.

Випускники шкіл подають документи в електронній формі. Прийняття заяв розпочинається 11 липня і закінчується о 18:00 27 липня.

У м.Кіровограді по вулиці Велика Перспективна, 1 знаходиться філія приймальної комісії Донецького національного медичного університету. Телефони для довідок: 068 260 90 92, 093 330 34 30, 066 652 89 66.

З детальною інформацією про правила прийому можна ознайомитися на офіційному сайті університету: http://www.dsmu.edu.ua/ 

« повернутися до списку новин