Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Об’єкти програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік

Переглядів: 574

Програмою економічного і соціального розвитку Новгородківського району на 2018 рік передбачено реалізацію 61 заходу, спрямованих на забезпечення стабільного функціонування та поліпшення якісних характеристик об’єктів комунальної власності.  Зокрема, в поточному році заплановано продовження робіт по реконструкції Новгородківського НВК та капітальному ремонту лікарського корпусу Новгородківської ЦРЛ, будівництво модульних котелень для цих закладів. Ремонтні роботи будуть проведені і на ряді інших об’єктів освіти – Верблюзькому НВК та його Петрокорбівській філії, Інгуло – Кам"янському НВК.

За рахунок різних джерел фінансування планується продовжити придбання обладнання та транспорту для закладів соціальної сфери, в тому числі, медичного обладнання для поліклініки ЦРЛ, спецавтотранспорту для сільських амбулаторій, комп’ютерної техніки та мультимедійного обладнання для навчальних закладів району.

До програми включено і ряд об’єктів, фінансування яких буде здійснюватись за рахунок місцевих бюджетів. Так, на умовах спів фінансування з обласного бюджету, планується розпочати роботи по реконструкції каналізаційних очисних споруд селища. За рахунок селищного бюджету запланована реконструкція дошкільного навчального закладу «Світанок».

Основними об’єктами програми в сільській місцевості є проведення ремонтних робіт клубних закладів сіл Білозерне, Вершино – Кам"янка, Новомиколаївка та Просторе, Білозернівського фельдшерського пункту. Більшу половину запланованих робіт (36) складають об’єкти дорожньо – транспортної та інженерної інфраструктури, благоустрою. Крім цього, заплановано оновити генеральні плани сіл Вершино – Кам"янка, Інгуло – Кам"янка, Тарасівка та схеми планування Новгородківського району.       

« повернутися до списку новин