Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Урочисті заходи з нагоди Державного Прапора України

Переглядів: 202

Сьогодні, 23 серпня 2019 року, біля будівлі районної ради     відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Захід відбувся за участю керівництва  районної та селищної рад, райдержадміністрації, представників трудових колективів та громадськості селища.

Привітав всіх присутніх  зі святом голова районної ради Олександр Горбенко, який  побажав всім учасникам свята згуртованості і взаєморозуміння, бо тільки вони додадуть  змогу гідно відповідати на виклики сьогодення, як це роблять наші воїни – захисники під синьо – жовтим прапором на сході України.

Почесну місію підняти   Державний  Прапор України було надано   представнику районного парламенту дітей Максиму Мелешку та культорганізатору будинку дитячої та юнацької творчості  Анні Палій.  Святкового настрою присутнім додали вихованці цього закладу.

По закінченню урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність нашої держави.

Цього ж дня керівництвом району було покладено квіти  до меморіальних дошок  загиблих воїнів  АТО,  барельєфів воїнів – афганців  та   Меморіалу Слави.

« повернутися до списку новин