Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Особистий прийом голови районної ради

Переглядів: 385

         Вчора, 15 березня 2018 року, голова районної ради Олександр Горбенко провів особистий прийом громадян у Митрофанівській сільській раді. Разом з ним прийом здійснювали начальник Новгородківського бюро правової допомоги Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Крижановський та завідувач сектору обслуговування громадян Долинського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Кірововоградської бласті Наталія Панасюк.

         Жителів громади найбільше хвилює незадовільний стан під’їзних доріг до села, можливість відновлення хоча б на 0,5 ставки посади ветлікаря та забезпечення через місцевий ФП найнеобхіднішими медикаментами, в зв’язку із значною віддаленістю села від районного центру. З сільським головою Василем Гурієм обговорили й інші проблемні питання життєдіяльності території. Підняті питання взято головою районної ради на особистий контроль.

          Під час поїздки голова районної ради відвідав місцевий навчальний заклад та зустрівся з його керівником депутатом районної ради Павлом Коритько, а редактор газети «Новгородківські вісті» Ольга Лісова мала можливість зібрати інформацію про об’єкти соціальної сфери села для подальшого висвітлення в районній газеті.

« повернутися до списку новин