Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Подарунки для дитячого садка

Переглядів: 323

19 грудня в День святого Миколая депутат Новгородківської районної ради Олександр Тарасов разом з Новгородківським селищним головою Олександром Сирицею  відвідали дошкільний навчальний заклад «Світлячок». Крім традиційних святкових вітань Олександр Дмитрович  побажав малюкам бути чемними та слухняними, роздав подарунки. Малеча ж, в свою чергу,  подарувала гостям незабутні хвилини теплого спілкування, продемонструвала їм розучені до свята   пісні і таночки.


Враження приємні та незабутні

19 грудня приємним сюрпризом для всіх  вихованців  став візит директора АФ ПП  „Перспектива” депутата Новгородківської районної ради Олександра Дмитровича Тарасова,  який  подарував  дітям іграшки на суму 5000 гривень.

Шановний Олександре Дмитровичу, від імені голови  селищної ради Сириці Олександра Антоновича, завідувача Багрін Людмили Іванівни  та колективу дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Світлячок» щиро дякуємо Вам  за те, що ви подарували нашим дітям свято.

Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до нашого майбутнього, а саме дітей. Бажаємо Вам миру, здоров’я  і благополуччя, злагоди, здійснення усіх задумів і сподівань.  Свято завершилось, але у малят залишилось велике задоволення та безліч приємних та незабутніх вражень.

« повернутися до списку новин