Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Обдаровані діти - гордійсть і надія Новгородківщини

Переглядів: 296

19 березня 2019 року в залі засідань Новгородківської районної ради відбулася щорічна традиційна зустріч керівників району з талановитою та обдарованою молоддю.

В залі зібрались переможці районних та обласних предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, талановиті вихованці Новгородківського будинку дитячої та юнацької творчості, школи мистецтв та спортивної школи, вчителі, педагоги-організатори, тренери, викладачі та представники відділу освіти районної державної адміністрації. 

Юних  переможців  вітали голова районної ради  Олександр Горбенко та голова районної державної адміністрації  Андрій Кочерга,  які  побажали молоді не зупинятися на досягнутому, працювати, творити, перемагати  та нагородили грамотами, подяками та  солодкими подарунками.

В кінці зустрічі всі її учасники зробили спільне  фото на згадку.

 Відзначенні учні-переможці в різних номінаціях: 

Переможці  Міжнародного конкурсу з української  мови імені Петра Яцика, Міжнародного  мовно-літературного конкурсу імені  Тараса Григоровича Шевченка та  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж брати мої».

Переможці гуманітарного циклу – англійська та німецька мови, історія, правознавство.

Переможці предметних олімпіад з математики, фізики, географії, економіки, хімії, біології, екології та  трудового навчання.

Переможці обласних олімпіад .

Переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Учасники мистецького напряму.

Учасники ансамблю  «Веселі нотки».

Переможці обласних, всеукраїнських та європейських змагань з панкратіону, всеукраїнських змагань з велосипедного спорту та переможці обласної спартакіади з волейболу.

Призери районних, обласних та всеукраїнських змагань з футболу,  футзалу та переможці спартакіади з легкої атлетики.

Вихованці Тарасівського туристичного гуртка.

« повернутися до списку новин