Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Участь Новгородківщини у Всеукраїнському фестивалі «Калиновий спів»

Переглядів: 483

19-20 травня 2018 року в приміщенні Кіровоградської обласної філармонії відбувся ХХVІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів», в якому взяли участь творчі колективи Кіровоградщини та гості з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Херсонської та Чернігівської областей.           

       

Захід розпочався з мітингу на Площі Героїв Майдану, присвяченого Дню Європи. Продовжився фестиваль урочистою ходою, де у яскравих костюмах, з вишитими рушниками, емблемами районів творчі делегації крокували до обласної філармонії. Учасниками святкової ходи стали працівники і аматори Новгородківського районного будинку культури, народний аматорський хоровий колектив «Ветеран», працівники закладів культури району, учні хореографічного класу дитячої школи мистецтв. Очолювали делегацію голова районної державної адміністрації АндрійКочерга, заступник голови районної ради Віктор Криворучко, завідувач сектору культури, туризму та культурної спадщини Лілія Бойко.

Делегацією Новгородківщини було представлено 5-метровий рушник, вишитий майстринями всіх територіальних громад району, та продемонстровано напис «Новгородківщина», що склався перед глядачами із частин жовто-блакитних літер. 

У фойє філармонії була презентована виставка короваїв і декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Калиновий розмай».   Продовжила фестиваль концертна програма, в якій своє мистецтво представили кращі хорові колективи Кіровоградщини та гості свята. Новгородківський район на сцені обласної філармонії представляв народний аматорський хоровий колектив «Ветеран» Новгородківського районного будинку культури, який отримав диплом і подарунок.                  

« повернутися до списку новин