Новгородківська районна рада

До Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Переглядів: 347

8 листопада 2018 року відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Привітання на їх адресу прозвучали від голови районної ради Олександра Горбенка та першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Краснюка.

З нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради нагороджено колектив Новгородківського районного будинку культури (директор – Шевченко Олександр Володимирович) за сумлінну працю, професійну майстерність, високий професіоналізм у підготовці і проведенні заходів та з нагоди 50 – ї річниці заснування закладу.  

Грамотою районної державної адміністрації і районної ради нагороджено Бершадську Світлану Володимирівну, викладача Новгородківської дитячої школи мистецтв, за сумлінну творчу працю, професійну майстерність, значний особистий внесок у справу виховання підростаючого покоління, Шкварко Галину Лук'янівну, головного бухгалтера централізованої бухгалтерії сектору культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, за сумлінну творчу працю, професійну майстерність, зразкове виконання посадових обов’язків.  

По завершенню урочистостей гарний настрій учасникам заходу подарували працівники районного будинку культури та вихованці БДЮТ.« повернутися до списку новин