Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

НОВИНИ ТИЖНЯ

Переглядів: 118

20 листопада у вівторок в районному будинку культури відбувся звітний концерт з нагоди 28 - річниці з дня заснування народного аматорського хору "Ветеран". Учасників колективу привітав голова районної ради Олександр Горбенко, який  побажав їм нових творчих доробок, широкого кола поціновувачів та щирих оплесків глядачів, разом із присутніми прослухав цікаву концертну програму.

З нагоди Дня Гідності та Свободи 21 листопада в районному центрі відбувся ряд заходів присвяченій цій події. Зокрема, керівництво районної ради та районної  державної адміністрації, представники трудових колективів, ветеранської організації,  учнівської та студентської молоді, та громадськість селища взяли участь у вшануванні пам'яті полеглих земляків  та покладанні квітів до меморіалу Слави, барельєфів воїнів-інтернаціоналістів та меморіальних дошок воїнів АТО.

22 листопада біля пам'ятного знаку жертвам Голодоморів в селищі Новгородка відбувся поминальний мітинг-реквієм. Присутні вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання, запаленням свічок скорботи та покладанням колосків з квітами до пам'ятного знаку жертвам Голодоморів.

В заході взяли участь керівництво району та селища, трудові колективи установ та організацій, учнівська, студентська молодь та громадськість селища.

« повернутися до списку новин