Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Сімнадцята сесія районної ради

Переглядів: 278

         

27 жовтня 2017 року відбулася сімнадцята сесія Новгородківської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Олександр Горбенко. З 23 депутатів на сесію прибуло 17 депутатів, було розглянуто 3 питання порядку денного, рішення з яких прийнято одноголосно.

        Депутати затвердили Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Новгородківського району на 2017-2019 роки, метою якої є розроблення та здійснення комплексу заходів правового, організаційного та економічного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які мають на неї конституційне право і потребують такої допомоги, особливо серед вразливих верств населення Новгородківського району, а також підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, набуття громадянами необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права.

         Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько. Рішенням передбачається збільшити видатки районного бюджету на 646436,00 грн. (в тому числі за рахунок залишку освітньої субвенції – 59436 грн.) за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01 січня 2017 року. З них, зокрема, для співфінансування по використанню субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території направлено 24,0 тис. грн., центральній районній лікарні на придбання вакцини від сказу – 20,0 тис. грн., управлінню соціального захисту населення на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом учасникам АТО – 11,0 тис. грн., Новгородківському відділенню поліції на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів -  5,0 тис. грн., відділу освіти на оплату за теплопостачання – 394,0 тис. грн.

         Депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в користуванні громадянина Гаврилюка І. Л. для рибогосподарських потреб площею 4,4675 га на території Новомиколаївської сільської ради.

« повернутися до списку новин