Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Навічно в пам’яті народу

Переглядів: 243

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли подолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

        14 грудня 2016 року голова районної ради Олександр Горбенко, голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, селищний голова Олександр Сириця, ліквідатори аварії на ЧАЕС поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС в смт Новгородка.

        В Свято-Троїцькому храмі відбувся молебень на вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС, богослужіння за державу Україну та поставлено пам’ятні свічі.

         Цього ж дня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди річниці ліквідації наслідків на ЧАЕС. Перед присутніми виступили голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга та голова районної ради Олександр Горбенко. В своїх промовах вони повернулися до події, яка уже третє десятиліття бентежить душу кожного свідомого громадянина та висловили подяку тим, хто усвідомлено  й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і  народом. За мужність, самовідданість та відвагу, проявлені під час  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС керівництво району нагородило ліквідаторів почесними відзнаками. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, усіх тих, хто відійшов у Вічність. Безмежну вдячність за відвагу і героїзм  чорнобильцям висловив голова організації чорнобильців району Олександр Пиріг та спільно з керівництвом району вручив ліквідаторам нагрудні знаки.

« повернутися до списку новин