Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Новини з Верблюзького НВК

Переглядів: 305

Уже стало традицією висвітлювати основні події з життя Верблюзького НВК на сторінках нашої  любої районки.   Перш за все, хочемо, вчергове, привітати переможця районного та призера обласного  конкурсу молодих вчителів «Містер освітянин  2017 року»,  учителя фізики та інформатики Жука Юрія Сергійовича.                                                                                                              

7 березня у Верблюзькому НВК відбувся День відкритих дверей для учнів та батьків Спасівського НВК. У програмі знайомства із закладом було наступне: проведення загальної екскурсії по школі; знайомство та спілкування гостей з їхніми ровесниками, класними керівниками та вчителями-предметниками; перегляд виставки виробів гуртка народної творчості та декоративно-прикладного мистецтва (керівник Терещенко Н.В.); перегляд концертної програми за участю вихованців вокальних та хореографічних гуртків і ансамблю «Верблюзькі парубки та дівчата». Натомість директор Верблюзького НВК Світлана Шепель представила всіх членів адміністрації закладу, детально ознайомила батьків з пріоритетними напрямками роботи школи, кадровому забезпеченні, зробила акцент на позашкільній роботі (представила керівників гуртків від БДЮТу Заїку А.В., Яригіну Н.С. та Терещенко Н.В.), наголосила на матеріальній базі комплексу та встановлення досить потужної мережі Інтернет. До гостей також звернулася запрошена на зустріч сільський голова Кулик Л.Ф., яка зробила акцент на реформуванні освіти й зокрема створенні об’єднаних сільських громад, вона запропонувала  спасівчанам обговорити з односельцями запрошення до створення спільної Верблюзької громади, а ще подарувала жіночій частині гостей по живій квіточці як привітання з нагоди свята 8 Березня. Гості в свою чергу подякували всім за теплий, гостинний прийом, а на завершення було зроблено спільне фото на порозі закладу.

В період з 6 по 10 березня в закладі були проведені заходи з ушанування пам’яті видатного сина українського народу Т.Г. Шевченка. Кожен день святкового Тижня був насичений змістовними подіями. У класних колективах пройшли тематичні виховні години, на яких звучали вірші Кобзаря, інсценувались фрагменти його знаменитих творів. Діти початкової ланки продемонстрували свої знання з біографії видатної постаті, відповідаючи на питання вікторин. Учителі-словесники підготували і провели тематичні уроки «Я відкриваю Шевченка», інформаційні хвилинки та вікторини «Цікаве про Шевченка». У читальній залі шкільної бібліотеки працювала книжкова виставка «Святині українського народу» та презентувався відеоролик «Тарас – майстер слова та пензля».Підсумковий урочистий захід «Уклін Кобзареві» підготували і провели бібліотекар закладу Т. А. Онищук та педагог-організатор О. В.Чубенко. Для нас, українців, він і досі є одним із символів свободи та боротьби, а його творчість і по цей день залишається актуальною. В актовій залі лунали пісні на слова Великого Кобзаря у виконанні самодіяльного Верблюзького хорового колективу «Дивограй». Декорації на сцені, костюми на учнях, сценарій свята дали змогу присутнім стати частинкою великої дати – Дня народження Кобзаря.

Також на базі нашого закладу було проведено районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури. Весна – символ змін. Тому, напевно, символічно, що саме навесні відбувся І етап проекту «Компас демократії», що проводиться в Кіровоградській та Черкаській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу та підтримки ГО «Територія успіху» для сприяння впровадження демократичних змін на місцевому рівні. Представники батьківського комітету навчально-виховного комплексу О.Григор, Н.Олійник, С.Самедова та педагог-організатор  О. Чубенко  прийняли участь у цьому конкурсі та створили відеофільм «Агенти змін» - про роботу закладу на демократичних принципах, переглянути який можна за адресою https://youtu.be/F62A9H_FtBU

22 березня в актовій залі закладу  відбулася зустріч учнів 8-11 класів «Світ професій» з жителями села, які багато років поспіль присвятили улюбленій справі.  На гостину завітали Шкода В.Г. – голова  ветеранської організації села Верблюжка, бухгалтер; Кулик Л.Ф. – сільський голова, економіст; Лета І.В. – ветеран педагогічної праці, учитель хімії; Колєснік Н.А.– фармацевт; Луцюк Г.А. – медична сестра; Павленко М.М. – інженер сільського господарства. Учні 9 класу вітали запрошених  літературно-музичною композицією, яку підготували разом з класним керівником Трехлєб Т. А. Гості розповіли про свій трудовий шлях і надали учням рекомендації по вибору професії. Бібліотекар закладу Онищук Т.А. підготувала книжкову виставку «Барометр професій». Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері.

Усім відомо, що найважливішим для кожної людини є життя, а найважливіше  в житті – здоров’я. Тож недаремно саме прищепленню звичок здорового способу життя приділяється велика увага у виховній роботі закладу. 24 березня під час загальношкільної лінійки агітбригада «Nika» виступила перед учнями та вчителями школи з літературно-музичною композицією «Життя трива». Метою заходу була популяризація й пропаганда здорового способу життя серед учнівської молоді, запобігання поширенню негативних звичок, проявів суїциду, підтримка талановитої молоді.

Останній тиждень березня порадував нас, школярів, канікулами. Але робота в школі не припинилася: учителі підготували для нас цікаві розваги, вікторини, конкурси. Усі бажаючі могли покращити свої знання під час годин консультацій з учителями-предметниками, а сам заклад отримав «обновки»: штори на усі вікна коридорів та вазони для квітів, які були придбані за рахунок коштів зібраних батьківським комітетом та учнями при проведенні ярмарків.

                                 Прес-служба учнівського парламенту Верблюзького НВК

« повернутися до списку новин