Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Двадцять перша сесія районної ради

Переглядів: 423

11 травня 2018 року відбулася двадцять перша сесія районної ради сьомого скликання. З 23 депутатів на сесію прибуло 18 депутатів, було розглянуто 7 питань порядку денного.

Перед початком роботи сесії голова районної виборчої комісії Тетяна Самбурська оголосила про визнання повноважень депутата Новгородківської районної ради Краснюка Сергія Миколайовича, а голова районної ради Олександр Горбенко вручив йому депутатське посвідчення. Також Олександр Вікторович оголосив повідомлення про створення в Новгородківській районній раді депутатської фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Про реорганізацію Новгородківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Новгородківської районної ради інформувала присутніх головний лікар РЦПМСД Наталія Жук. Прийнятим рішенням передбачається припинити юридичну особу комунальний заклад «Новгородківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Новгородківської районної ради» в звязку з реорганізацією шляхом перетворення у «Комунальне некомерційне підприємство Новгородківської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Депутати одноголосно затвердили технічні документації про нормативну грошову оцінку п’яти земельних ділянок, що відводяться для продажу права оренди на аукціоні терміном на 7 років  на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Спасівської сільської ради. Інформувала з даних питань  начальник відділу у Новгородківському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Олена Трохановська.

Депутати задовольнили особисту заяву Пасічного Віктора Васильовича та достроково припинили його повноваження як депутата Новгородківської районної ради сьомого скликання.

Крім цього, депутатами було зібрано та передано рідним кошти в сумі 2,9 тис. грн. на лікування учасника АТО жителя с. Рибчине Генадія Луговіка.

« повернутися до списку новин