Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Засідання постійної комісії

Переглядів: 157

Сьогодні, 10 жовтня, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики, яку провів голова комісії Олексій Нестройний.

Депутати розглянули питання щодо передачі в оренду двох нежитлових приміщень  в головному корпусі Новгородківської ЦРЛ та рекомендували  голові районної ради надати балансоутримувачу згоду на передачу в оренду на конкурсних умовах приміщення для розміщення аптечних пунктів. Також було розглянуто бюджетні запити  сектору культури  та культурної спадщини Новгородківської РДА, Новгородківської ЦРЛ, військового комісаріату, Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області  щодо виділення коштів з районного бюджету.

  

Депутати заслухали інформацію головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти Новгородківської РДА Наталії Єнакі щодо використання коштів субвенції з державного бюджету 2018 року та коштів районного бюджету 2019 року виділених на співфінансування будівельних робіт.

В роботі комісії взяв участь заступник голови районної ради Віктор Криворучко.

« повернутися до списку новин