Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Капітальні видатки районного бюджету

Переглядів: 435

Розглядаючи на останній сесії районної ради питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік депутати ради підтримали проект рішення щодо спрямування частини вільного залишку на фінансування капітальних видатків по об’єктах соціально – культурної сфери.

Зокрема 4 млн. 300 тис. грн. передбачено для коригування проекту та продовження робіт по реконструкції Новгородківського НВК, 1 млн. 554,815 тис. грн. – співфінансування придбання 2–х шкільних автобусів, 1 млн. 300 тис. грн. – на капітальний ремонт даху адмінприміщення Новгородківської районної ради, 606,3, тис. грн. – для продовження заміни вікон в Новгородківській ЦРЛ, 600,0 тис. грн. – на співфінансування реконструкції Тарасівського сільського будинку культури, 180,0 тис. грн. – на заміну вікон в Інгуло – Кам"янському та 50,0 тис.грн – у Верблюзькому НВК, 100,0 тис. грн. – на завершення ремонту системи опалення музею історії району.

180,0 тис. грн. буде спрямовано на технічне переоснащення вузлів обліку газу в 6 школах району та 30,0 тис. грн. – в районній лікарні.

З метою своєчасного забезпечення підготовчих робіт по об’єктах майбутнього будівництва виділено кошти для виготовлення проектно – кошторисної документації по будівництву топкової та технічного паспорту будівлі Новгородківського НВК, 80,0 та 23,0 тис. грн. відповідно, правоустановчих документів на земельну ділянку. райлікарні – 70,0 тис. грн. та 60.0 тис.грн. - на проектні роботи по капітальному ремонту покрівлі Інгуло – Кам"янського НВК.  

« повернутися до списку новин