Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Засідання постійної комісії

Переглядів: 194

Сьогодні під головуванням голови  комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики Олексія Нестройного відбулося засідання цієї профільної комісії районної ради. На розгляд депутатів було винесено два питання найближчої сесії районної ради: проект районного бюджету та матеріали, надані ТОВ «РАО – ТЕС», щодо підвищення тарифу на послуги з теплопостачання.

З першого питання депутати заслухали начальника фінансового управління районної державної адміністрації Наталію Голобородько, яка озвучила основні показники бюджету на наступний рік. Подальший розгляд даного питання заплановано на наступну середу, 20 грудня, на спільному засіданні постійних комісій районної ради.

При розгляді другого питання члени комісії та присутні на засіданні голова районної ради Олександр Горбенко та його заступник Віктор Криворучко висловили свої зауваження керівнику теплопостачального підприємства щодо складових тарифу, які, на їх думку, є завищеними та запропонували йому доопрацювати матеріали до наступної середи.

З метою зниження тарифу головою комісії було запропоновано зменшити рентабельність на послугу підприємства до 10%. Однак дана пропозиція не набрала необхідної кількості голосів. Відтак, на пленарному засіданні депутати будуть розглядати проект рішення, яким передбачено підвищення тарифу до 1654,42 грн. за 1 Гкал. В разі внесення  пропозицій щодо зменшення тарифу, їх розгляд буде проводитись відповідно до регламенту районної ради після прийняття проекту рішення за основу.       

« повернутися до списку новин