Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 248

       

           26 травня 2017 року відбулась чотирнадцята сесія районної ради сьомого скликання. На сесію із 23 депутатів прибуло 15 депутатів, було розглянуто 10 питань порядку денного, всі вони були підтримані депутатами одноголосно.

       Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови районної державної адміністрації Андрія Кочерги про виконання делегованих районною радою повноважень.

        Заступник військового комісара Новгородківського військового комісаріату Олександр Задорожний інформував присутніх про комплексну програму підготовки юнаків до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на 2017-2019 роки в Новгородківському районі. Виступаючий, зокрема, зазначив, що метою програми є  формування у молоді та військовозобов’язаних високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України, а її пріоритетними напрямами є  підвищення рівня свідомості населення, забезпечення перевезення призовників та мобілізованих на медичну комісію та їх відправку на збірний пункт та організація оповіщення в період призову на строкову військову службу та мобілізації, створення умов для формування у призовників навичок володіння стрілецькою зброєю.

         Про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Голобородько. Доходи районного бюджету за І квартал 2017 року склали 42261184,11 грн., видатки - 44039586,01 грн. Проектом рішення про внесення змін передбачається збільшити видатки районного бюджету на 492200,00 грн. за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01 січня 2017 року.

        Про створення  опорних закладів у Новгородківському районі, погодження продовження терміну перебування Бондаревської Тетяни Михайлівни на посаді директора Інгуло-Кам'янського НВК та надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання трактора Т-40, 1982 року випуску, що був у використанні Спасівського НВК, інформувала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Лідія Остапчук. Отже, відтепер в межах Новгородківського освітнього округу визначено три опорні заклади:

- комунальний заклад «Новгородківський навчально-виховний Комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» з окремими підрозділами (філіями) без статусу юридичної особи:

Білозернівська філія І-ІІІ ступенів,

Великочечеліївська філія І-ІІ ступеів,

Вершино-Кам'янська філія І-ІІІ ступенів,

Митрофанівська філія І-ІІІ ступенів,

Новгородківська філія І-ІІ ступенів;

- комунальний заклад «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» з окремими підрозділами (філіями) без статусу юридичної особи:

Інгуло-Кам'янська філія І- ІІ ступенів,

Новоандріївська філія І-ІІІ ступенів,

Тарасівська філія І-ІІІ ступенів;

- комунальний заклад «Верблюзький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр позашкільної освіти» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» з окремими підрозділами (філієями) без статусу юридичної особи:

Петрокорбівська філія  І-ІІІ ступенів,

Спасівська філія  І ступеня.

       Депутати скоригували звернення щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі та підтримали ініціативу депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина» у Новгородківській районній раді про його направлення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України.

« повернутися до списку новин