Новгородківська районна рада

Новини тижня

Переглядів: 321

В понеділок 14 січня за участі керівництва районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, комунальної власності  та регуляторної політики. Розглянуто та прийнято відповідні рішення щодо надання в оренду приміщення для розміщення Новгородківського сектору державної установи «Центр пробації», надання згоди на продовження договору оренди, затверджено план роботи комісії на 2019 рік, дано доручення щодо напрацювання пропозицій по додатковому фінансуванню комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

Того ж дня ранком колективи районної ради та районної державної адміністрації привітали учні Новгородківського ПТУ № 36. З нагоди відзначення старого нового року вони подарували всім присутнім свою нову програму, зарядивши всіх гарним настроєм та енергією.

 

15 січня керівництво районної ради та районної державної адміністрації зустрілось з вихованцями Новгородківської ДЮСШ – учасниками всеукраїнських змагань з футболу в м. Кропивницький. Олександр Горбенко та Андрій Кочерга привітали гостей з успішним дебютом в цих змаганнях, новорічними святами,  пообіцяли свою підтримку цього виду спорту.

 

16 січня головою районної ради Олександром Горбенком проведено виїзний прийом громадян в с. Новоандріївці. Питання, з якими звертались жителі села, стосувались пропозицій щодо поліпшення стану утримання дорожньої мережі в зимовий період року та надання ритуальних послуг.  По його завершенню всі підняті питання обговорено з Новоандріївським сільським головою Марією Єфімовою, визначено можливі шляхи їх вирішення.

Перебуваючи в Новоандріївці, голова районної ради разом з завідувачем місцевого сектору Пенсійного Фонду України Наталією Панасюк відвідали та поспілкувалися з матір’ю загиблого в АТО жителя цього села Павла Русакова, Любов Іванівною.

 

В четвер 17 січня голова районної ради взяв участь в нараді, яку проводив керівник Новгородківської районної державної адміністрації Андрій Кочерга. До відома сільських голів, які були учасниками цієї наради, доведено основні положення закону України, яким суттєво розширено можливості органів місцевого самоврядування в питаннях використання та розпорядження землями с/г призначення. На нараді обговорено та визначено шляхи вирішення поточних проблем первинної ланки медичної галузі району. За результатами розгляду цього питання головою ради дано доручення апарату ради щодо опрацювання питання створення наглядової ради комунальних підприємств.    « повернутися до списку новин