Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Дванадцята сесія районної ради

Переглядів: 245

          03 лютого 2017 року розпочала свою роботу дванадцята сесія Новгородківської районної ради сьомого скликання, яку заплановано провести у два засідання. На перше засідання із 22 депутатів прибуло 15 депутатів, було розглянуто 10 питань порядку денного.

          Депутати заслухали та взяли до відома інформацію прокурора Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2016 рік, затвердили 4 програми: розвитку малого та середнього підприємництва Новгородківського району на 2017-2018 роки, розвитку фізичної культури і спорту в Новгородківському  районі на  період 2017-2021 роки, програму по реалізації в районі  «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року та програму підтримки Новгородківської районної  громадської організації «Союз Чорнобиль Україна»  на 2017 рік.

         В зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутатів та заміщенням їх наступними за черговістю внесено зміни до персонального складу постійних комісій, а саме зі складу постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики виведено Литвина Олександра Володимировича та введено до її складу депутата районної ради Квочку Сергія Миколайовича, зі складу постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту та законності виведено Дяків Ларису Миколаївну.

Одноголосно підтримали депутати пропозицію щодо надання пільги на безоплатне навчання в Новгородківській дитячій школі мистецтв для дитини членів сім’ї загиблого учасника АТО, затвердили технічні документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 23,3121 га на території Новомиколаївської сільської ради та земельної ділянки площею 27,2934 га на території Спасівської сільської ради, які відводяться для продажу права оренди на аукціоні терміном на 7 років із земель державної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Не підтримали депутати проект рішення про проведення коригування тарифу на послуги з теплопостачання, що надаються ТОВ ”РАО-ТЕС” установам, які фінансуються з районного бюджету. Розгляд даного питання перенесено на друге засідання дванадцятої сесії, яке відбудеться на наступному тижні. На цьому ж засіданні планується також розглянути питання про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік та про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників.

« повернутися до списку новин