Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 250

24 березня 2017 року відбулась тринадцята сесія районної ради сьомого скликання. На сесію із 23 депутатів прибуло 18 депутатів, було розглянуто 20 питань порядку денного.

    Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про виконання програми економічного і соціального розвитку Новгородківського району за 2016 рік, з якою перед присутніми виступила Світлана Кумпан – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації.

        Без зауважень та одноголосно було затверджено п’ять проектів рішень, що стосувались районних програм, зокрема:

- затвердження комплексної програми захисту населення Новгородківського району від впливу іонізуючого випромінювання на 2017 – 2018 роки,

- затвердження районної  цільової соціальної програми «Молодь Новгородківщини» на 2017 – 2020 роки,

- стану виконання районної  цільової програми розвитку дошкільної освіти на 2014 – 2017 роки,

- внесення змін до програми підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг на 2016-2018 роки,

- внесення змін до районної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2017 рік.

       Детальним та емоційним було обговорення питань про внесення змін до рішення сесії районної ради від 19 серпня 2016 року №97 «Про створення Новгородківського освітнього округу» та про створення опорних закладів у Новгородківському районі, про які інформувала Лідія Остапчук – начальник відділу освіти районної державної адміністрації. За результатами голосування зміни до структури Новгородківського освітнього округу та Положення про Новгородківський освітній округ підтримали 14 депутатів, а проект рішення про створення опорних закладів у Новгородківському районі  було відхилено як такий, що не отримав підтримку більшості депутатів ради.     

        Одноголосно підтримали депутати зміни до районного бюджету на 2017 рік, якими  передбачається збільшити видатки районного бюджету на 2994105,00 гривень (в тому числі за рахунок залишку медичної субвенції – 16077,00 грн. на оплату послуг теплопостачання) за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01 січня 2017 року.

        Також одноголосно депутати вирішили ввести до складу постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту та законності депутата районної ради Вєтрова Олега Миколайовича, передати на правах оперативного управління Новгородківському міжшкільному навчально-виробничому комбінату комплекс будівель за адресою смт. Новгородка, вул. Авер’янова,1, встановити нижчі розміри орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад селища, сіл району та  затвердити розпорядження голови районної ради «Про зняття з контролю рішень сесій районної ради». 

        Не підтримали депутати проекти рішень про звернення Новгородківської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України з приводу визнання російської окупації та заборону торгівлі з окупантом та про звернення до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції з Державного бюджету на 2017 рік, запропоновані до розгляду депутатом районної ради Іриною Горбатко.

« повернутися до списку новин