Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

На десятій сесії районної ради

Переглядів: 268

20 грудня 2016 року відбулася десята сесія районної ради, яку провів голова райради Олександр Горбенко. На сесію запрошувались селищний та сільські голови, начальники структурних відділів райради та райдержадміністрації, установ та організацій району.

На початку сесії заступник голови районної виборчої комісії Наталія Дзюба ознайомила присутніх з рішенням комісії про обрання Вершино-Кам’янського сільського голови. Ним стала депутат районної ради  Лариса Дяків, яка склала депутатські повноваження. Враховуючи те, що в районній раді вона представляла районну організацію ВО «Батьківщина», наступним депутатом по списку цієї політичної сили обрано Сергія Квочку.

Депутати затвердили порядок денний, до якого ввійшло 29 питань. Враховуючи те, що Програма економічного і соціального розвитку Новгородківського району  на 2017 рік та  районний бюджет на 2017 рік попередньо були детально обговорені на засіданні постійно діючих комісій, депутати, після короткого обговорення підтримали рішення по них.   Загальні обсяги доходів і видатків затверджено у сумі 131 448 920 гривень.

Депутати заслухали звіт голови районної ради, затвердили план роботи ради, ряд районних програм на 2017 рік, структуру і чисельний склад  виконавчого апарату ради, технічну документацію по нормативній оцінці земельних ділянок. 

В зв’язку з поданням заяви про дострокове складання депутатських повноважень за власним бажанням, депутати припинили повноваження свого колеги Олександра Литвина. 

« повернутися до списку новин