Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Вшанували людей поважного віку

Переглядів: 220

Це свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність. Це ще одна можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини суспільства за чиїми плечима нелегкі життєві дороги.  

 Відзначення Дня людей похилого віку  та Дня ветерана стало уже доброю традицією в Новгородківському районі. У переддень свята  в районному будинку культури  відбулися урочистості та святковий концерт.  Засвідчити свою повагу людям «золотої пори» прийшли  голови районної державної адміністрації Андрій Кочерга, районної ради Олександр Горбенко та селищний голова Олександр Сириця. У словах-вітаннях вони зазначили, що   бути поруч з такими поважними людьми, знати їхні конкретні потреби і всіляко допомагати їм – головне завдання органів влади на місцях.

Цього дня ряду знаних і шанованих земляків – людей поважного віку нагороджено відзнаками – грамотами райдержадміністрації та райради: О.О.Грязнову, Т.В.Косяченко, А.Д.Тимченко; грамотами райдержадміністрації, райради та районної організації ветеранів: Г.Я.Гладиря, Н.В.Руденко, С.П.Лесюк, В.О.Коваленко, Л.Є.Півтораку, Л.П.Гурій, Л.П.Пасічну, М.М.Орел, М.Й.Капелянович, О.І.Гончаренко, М.М.Верещагіна, Л.Ю.Парцей, Т.М.Грибанову, Л.М.Легеньку, Н.О.Канавець, Л.М.Горобець, Л.П.Подплєтню,В.Д.Кравченка, С.С.Кумпан, В.П.Ададімова (на фото), З.І.Перев’язко, В.Ф.Зайцеву, В.Г.Горощак, В.О.Силіч, Ф.І Бондаренка, В.І.Кулик, Р.Н.Бондаренко, В.Г.Шкоду, В.М.Старосельця, В.А.Самарську. Відзнаки  з винагородою від селищної ради отримали: В.І.Ткачук, І.Д.Іванина, В.І.Шевченко.
Гарний настрій, позитивні емоції подарували  присутнім поважним людям працівники та аматори районного будинку культури.   Свято пройшло під веселі жарти, сміх та оплески вдячних глядачів.

« повернутися до списку новин