Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Пам"яті друзів

Переглядів: 230

19 серпня в селі Інгуло - Кам’янка відбувся турнір, присвячений пам’яті місцевих жителів, справжніх майстрів та цінувальників футболу, почесних громадян села Миколи Васильовича Щетини, Андрія Максимовича Епіфашкіна та Олександра Федоровича Кривоноса. На футбольному полі вони завжди вели чесну та відкриту гру, разом з друзями раділи спільним перемогам, переживали спортивні поразки. Такі ж принципи вони сповідували і в повсякденному житті. Звідси і назва турніру: «Пам"яті друзів».

Їх імена під час урочистої частини неодноразово звучали з уст організаторів та гостей заходу, серед яких був і  голова районної ради Олександр Горбенко.

Слова подяки отримали і спонсори турніру – місцеві сільгоспвиробники та найбільш активні жителі села, завдячуючи яким було підготовлено та прикрашено сільський стадіон. Не обділили увагою і присутніх ветеранів спорту села, яких було нагороджено грошовими преміями. Також на святі були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації  Сергій Краснюк, депутат районної ради та головний лікар ЦРЛ Олексій Нестройний та представник народного депутата України Олеся Довгого Ніна Грязнова.

У напруженій боротьбі, незважаючи на літню спеку та втому, переможцем турніру стала команда господарів поля, на другому місці – команда  с. Верблюжки, третє посіла команда районної поліції.

По закінченню футбольного турніру відбулися змагання з перетягування канату та гирьового спорту. Втомлені, але сповнені вражень та емоцій спортсмени і глядачі мали можливість почастувати смачною юшкою та козацькою кашею, приготовленими умілими руками місцевих кухарок.

« повернутися до списку новин