Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Відзначили День пам’яті і примирення та День Перемоги

Переглядів: 457

Керівництво та депутатський корпус районної ради 8 травня та 9 травня 2018 року взяли участь у загальнорайонних заходах з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги. Цими днями відбулися покладання квітів та вшанування загиблих хвилиною мовчання біля меморіальних дощок воїнів АТО, барельєфів воїнів-афганців та Меморіалу Слави, відвідування ветеранів – учасників бойових дій.

9 травня біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм «Будь славен День святої Перемоги». Від імені депутатів району та від себе особисто голова районної ради  Олександр Горбенко привітав всіх з Днем пам'яті та примирення та з Днем Перемоги! У  своєму вітальному слові  він, зокрема,  зазначив, що друга світова війна забрала життя багатьох десятків мільйонів людей, нанесла непоправних втрат людській цивілізації та культурі, назавжди змінила життя більшої половини людства. Вона нагадує про себе тисячами обелісків, десятками тисяч братських могил та могил невідомим солдатам, пам’ятними та святими місцями, які оберігають всі повоєнні покоління. Та найголовніший меморіал - це людська пам’ять, яку нащадки бережуть у своїх серцях, та вдячність і увага, турбота і опіка нашим живим  ветеранам. Також Олександр Вікторович подякував всім військовослужбовцям збройних сил, добровольцям, волонтерам, усім небайдужим жителям нашого району, які стали на захист держави і продовжують наразі обороняти її від зовнішньої агресії, подякував їх сім’ям, за те, що розуміють, чекають і вірять в їх повернення, як чекає їх з перемогою і вся Новгородківщина.

Після мітингу прозвучала концертна програма «Пісні великої Перемоги», діяли виставка «Війна. Велика Перемога. Великий подвиг» та  екскурсія в музеї історії району «Новгородківщина в роки Другої світової війни». Всіх бажаючих працівники селищної ради частували традиційним «фронтовим кулешем», а працівники ПТУ №36 - смачним узваром.

« повернутися до списку новин