Новгородківська районна рада

Виїзне засідання Координаційної ради

Переглядів: 436

         В минулу п’ятницю голова районної ради Олександр Горбенко взяв участь у виїзному засіданні  Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради. Разом зі своїми колегами, головами районних рад, він мав можливість ознайомитися з напрацьованим на Новоархангельщині досвідом реформування освітньої галузі, роботою центральної районної лікарні та Будинку дитячої і юнацької творчості, результатами співпраці районної влади з місцевим бізнесом щодо залучення коштів на ремонт та оснащення закладів соціально-культурної сфери.

           Одним із об’єктів, які відвідали учасники Координаційної ради, була сонячна фотоелектрична станція в с. Кам’янече, збудована ТОВ «Агрофірма «Авангард ЛТД», яка за своєю потужністю покриває 70% потреб району в електроенергії. Її спорудження це реальний крок в напрямку диверсифікації постачання енергоносіїв та гарантованого енергозабезпечення територій в непередбачуваних ситуаціях.

          Участь в роботі Координаційної ради дала можливість не тільки побачити приклади ефективної роботи місцевої влади, а й обговорити і обмінятися досвідом з інших, в тому числі – проблемних, питань розвитку територій та шляхів їх вирішення.

      

Пленарна частина

 Спілкування з вихованцями Новоархангельського БЮДТ

         

         

В дитячому відділені ЦРЛ

  

Сонячна фотоелектрична станція с. Кам’янече« повернутися до списку новин