Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Привітання

Переглядів: 196

П'ятого грудня у світі відзначають міжнародний день волонтера. Ще три роки тому більшість українців  сприймали  це слово, як загальний термін, який  в реальному житті був не так часто вживаний, а їх причетність до волонтерства обмежувалась на рівні допомоги людям похилого віку та участю в поодиноких  малочисельних акціях.

Революція Гідності, боротьба проти російської агресії надали цьому слову нового значення і ваги. Саме волонтери першими  з’явилися на лінії фронту Антитерористичної операції, забезпечуючи воїнів обмундируванням та технікою, продуктами харчування, необхідними медикаментами.

До волонтерства долучились мільйони українців, в тому числі і жителі Новгородківського району. Завдяки небайдужості наших співгромадян, їх зусиллям воїни на передовій, поранені у госпіталях, тимчасово переміщені особи й діти, що втратили батьків, одержали таку необхідну допомогу.

З нагоди свята висловлюю щиру вдячність усім тим, хто віддає себе цій шляхетній і безкорисливій справі. Бажаю всім міцного здоров'я, успіхів та миру, віри в нашу спільну перемогу.

З повагою

Голова Новгородківської районної ради     Олександр  Горбенко 

« повернутися до списку новин