Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Про електронні петиції

Переглядів: 464

На останньому пленарному засіданні депутати районної ради прийняли рішення щодо затвердження порядку подання та розгляду електронних петицій як однієї з форм   колективного звернення громадян до Новгородківської районної ради через її офіційний веб-сайт  або веб-сайт громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на підтримку  петиції.

Петиція повинна стосуватись питань, які відносяться до повноважень та компетенції Новгородківської районної ради.  В ній має бути викладено суть порушеного питання, пропозиція щодо його вирішення.

Ініціатор подання петиції заповнює спеціальну форму.  Оприлюднюється петиція протягом двох робочих днів з дня її надсилання. Дата оприлюднення  є датою початку збору підписів на її підтримку.  Розглядається вона за умови збору  не менше як 50 підписів громадян протягом не більше одного місяця з дня її оприлюднення.

Голова  районної ради, не пізніше ніж через два робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції, направляє її на розгляд до постійної комісії ради, предметом відання якої є порушене питання. Постійна комісія, не пізніше ніж через сім робочих днів після отримання петиції, розглядає її на своєму засіданні та надає висновок чи рекомендацію, або готує проект рішення  ради. У разі отримання висновку чи рекомендації від постійної комісії, з метою вирішення питань, порушених у петиції, чи врахування поданих у ній пропозицій голова ради дає відповідні доручення працівникам виконавчого апарату районної ради, видає розпорядження  чи виступає суб’єктом подання проекту рішення Новгородківської районної ради.

Петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів,  розглядається як звернення громадян.

« повернутися до списку новин