Новгородківська районна рада
Новгородківський район, Кіровоградська область

Привітання голови районної ради Олександра Горбенка з нагоди 25 - річниці НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Переглядів: 172

           Шановні жителі Новгородківщини!

     25 років тому відбулася історична подія, яка є однією з найважливіших та найбільш значимих для нашого народу. 24 серпня 1991 року  проголошено незалежність України.

    Кожна держава до свободи й незалежності прямує своїм шляхом. Для українського народу це сходження тривало не одне століття. За свою землю і волю український народ боровся упродовж всієї історії.

     На жаль, Україна 25-у річницю Незалежності зустрічає у стані неоголошеної війни, коли частина нашої землі анексована, коли кожного дня гинуть наші побратими, коли біженцями та переселенцями у своїй країні стали сотні тисяч людей. Ці події примусили кожного українця відчути відповідальність за свою країну та її народ і зрозуміти, що ми є господарями на власній землі.

     Прагнучи змін, і наша новгородківська громада, висловила підтримку та стала на захист свободи і незалежності своєї держави. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, наші земляки відстоюють цілісність держави на Східних рубежах країни, волонтери та громади району підставляють плече та надають допомогу героям сьогодення – бійцям АТО.

       Я твердо вірю, що наша сильна і мужня нація зможе гідно вистояти у цих випробуваннях, ми своєю єдністю і силою духу обов’язково переможемо задля миру, спокою та процвітання нашої країни, майбутнього наших дітей!       

        Щиро і сердечно вітаю Вас, шановні земляки, з 25-ою річницею Незалежності України! Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

З повагою

Голова районної ради  Олександр Горбенко

 

« повернутися до списку новин